Majster budowy - Sopot, pomorskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: "BAUHAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0243

Miejsce pracy: Tatrzańska 19, 81-815 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nadzór nad pracownikami, nadzór nad placem budowy pod względem BHP, analizowanie dokumentacji technicznej oraz sprawdzanie pozwolenia na budowę, zabezpieczanie terenu budowy
rozliczanie robocizny, zakupionego sprzętu oraz nabytych materiałów, koordynacja robót, udział w tworzeniu harmonogramu, zgłaszanie robót budowlanych do odbioru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 23.02.2024
Data zakończenia: 22.02.2027
Wynagrodzenie brutto: od 9 041,84 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik budownictwa*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – w ograniczonym zakresie
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • UMIEJĘTNOŚĆ ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, DYNAMIZM, SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU, NASTAWIENIE NA REALIZACJĘ CELU

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność czytania rysunku technicznego, nadzór nad placem budowy, nadzór nad podległymi pracownikami pod względem BHP, rozliczanie robocizny

NIP: 5851384960
REGON: 19263866000000
Adres: Tatrzańska 19, 81-815 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Joanna Malicka
Nr telefonu: (+48) 585518859
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon