Inspektor ds. księgowości - Starogard Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: URZĄD GMINY STAROGARD GDAŃSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0130

Miejsce pracy: Gen. Władysława Sikorskiego 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie ewidencji księgowej zadań i zakupów inwestycyjnych, w tym projektów realizowanych z dofinansowaniem ze środków unijnych, sporządzanie sprawozdań budżetowych i finansowych, prowadzenie rachunku depozytowego, kwalifikowanie zakupów i prowadzenie ewidencji środków trwałych, ustalanie zobowiązania VAT i jego rozliczanie oraz nadzór nad jednostkami podległymi gminie w zakresie zobowiązań VAT, sporządzanie sprawozdań GUS.
Więcej informacji na bip.ugstarogard.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 31.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe, min. 5- letni staż pracy, znajomość przepisów ustaw: o finansach publicznych, o rachunkowości, o podatku od towarów i usług, o samorządzie gminnym;
pożądane: doświadczenie w pracy w administracji samorządowej na podobnym stanowisku, znajomość zasad księgowości budżetowej i sprawozdawczości, planu kont klasyfikacji budżetowej i klasyfikacji środków trwałych, umiejętność prowadzenia księgowości komputerowej i obsługi programów księgowych.

NIP: 5921002278
REGON: 000548643
Adres www: www.bip.starogardgd.ug.pl
Adres: Gen. Władysława Sikorskiego 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Rajmus
Nr telefonu: 58 5625067 w.207
E-mail: urzad@ugstarogard.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy, CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: do 26.02.2024 , Godziny : do 15.00