Lekarz - specjalista chorób wewnętrznych - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-02-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: E-WORK HR COMPANY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0158

Miejsce pracy: 26 Marca 51, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Diagnozowanie, leczenie i monitorowanie pacjentów z różnymi chorobami wewnętrznymi.
Wykonywanie pełnej gamy badań diagnostycznych.
Przepisywanie leków i opracowywanie planów terapeutycznych.
Ścisła współpraca z innymi specjalistami medycznymi.
Prowadzenie dokumentacji medycznej i utrzymanie wysokie standardu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 150 PLN
Opis wynagrodzenia: /h.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: lekarz - specjalista chorób wewnętrznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe oraz aktualne prawo do wykonywania zawodu.
Chęć podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin oraz pełnienie co najmniej 2 dyżurów medycznych w miesiącu.
Umiejętność przeprowadzenia pełnej diagnostyki i interpretacji badań.
Życzliwe podejście do ludzi oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętne radzenie sobie w sytuacjach stresowych.
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole.
Znajomość obsługi komputera.

NIP: 7262395049
REGON: 47291565600000
Adres: NARUTOWICZA 7/9, 90-117 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Wajand
Nr telefonu: 536168581
E-mail: j.wajand@e-workspa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail