Strażnik działu ochrony - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: Areszt Śledczy w Mysłowicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0076

Miejsce pracy: Karola Szymanowskiego 6, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewidywany termin zatrudnienia: czerwiec 2024 r. Praca na dwie zmiany, w godzinach 6-18, 18-6.
Praca z bronią w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, realizowanie zadań służbowych mających na celu prawidłowe wykonywanie kary pozbawienia wolności. Kontrola pobieżna i kontrola osobista osadzonych, konwojowanie osadzonych.

Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 8 marca 2024r.- przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej jako list polecony (liczy się data wpływu do jednostki) na adres: Areszt Śledczy w Mysłowicach 41-400 Mysłowice ul. Szymanowskiego 6 z dopiskiem "Nabór Nr 16/2024 na stanowisko strażnika działu ochrony Aresztu Śledczego w Mysłowicach" lub
- złożyć bezpośrednio w jednostce w godzinach 7.30-15.00 (dokumentacja zakopertowana z opisem jak wyżej).
Szczegółowych informacji dotyczących postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-14:00 w dziale kadr pod numerem telefonu 32 318 33 87; 32 318 34 05 lub 32 318 34 10.

W przypadku niezłożenia kompletu dokumentów w wyżej wymienionym terminie Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Katowicach odmówi poddania kandydata postępowaniu kwalifikacyjnemu.

Dodatkowe informacje dotyczące postępowania kwalifikacyjnego są umieszczone na stronie internetowej Aresztu Śledczego w Mysłowicach w folderze praca (www.sw.gov.pl) ponadto informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 pod numerem telefonu (32) 2084475 lub 504 333 932 oraz w dziale kadr Aresztu Śledczego w Mysłowicach pod numerem telefonu 32 318-33-87; 32 318-34-05 lub 32 318-34-10.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 739 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: funkcjonariusz służby ochrony
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: min. średnie.

NIP: 2220041798
REGON: 000319865
Krótki opis działalności gospodarczej: działalność prawnicza i sądownicza
Adres: Karola Szymanowskiego 6, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32 208 44 75
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 8 marca 2024 r.- przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej jako list polecony (liczy się data wpływu do jednostki) na adres: Areszt Śledczy w Mysłowicach 41-400 Mysłowice ul. Szymanowskiego 6 z dopiskiem "Nabór Nr 16/24 na stanowisko strażnika działu ochrony Aresztu Śledczego w Mysłowicach" lub

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta