Pracownik produkcji,operator giętarki, piły, gratownicy, monter bloków - Złotoryja, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Pracodawca: Thermofin Poland Sp.zo.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/0081

Miejsce pracy: B. KRZYWOSUSTEGO 33, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Obsługa maszyn produkcyjnych w tym OBSŁUGA GIĘTARKI DO METALU, OBSŁUGA MASZYNY DO GRATOWANIA, OBSŁUGA PIŁY DO CIĘCIA METALU, OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI
2. Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów
3. Prowadzenie i kontrolowanie procesów produkcyjnych zgodnie z dokumentacją produkcyjną i rysunkiem technicznym -umiejętność odczytywania rysunku technicznego.
4. Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,
5. Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
6. Realizację zleceń produkcyjnych
7. Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy
8. Pakowanie wyrobów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 14.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : OBSŁUGA GIĘTARKI DO METALU, OBSŁUGA MASZYNY DO GRATOWANIA, OBSŁUGA PIŁY DO CIĘCIA METALU, OBSŁUGA ELEKTRONARZĘDZI
[Inne] : OBSŁUGA GIĘTARKI DO METALU, OBSŁUGA MASZYNY DO GRATOWANIA, OBSŁUGA PIŁY DO CIĘCIA METALU, OBSŁUGA ELEKTRONARZEDZI

NIP: 6941688262
REGON: 369636700
Adres: B. KRZYWOSUSTEGO 33, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Wachełka
Nr telefonu: 765065683, 534951043
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: wykształcenie zasadnicze branżowe, umiejętności: obsługi giętarki do metalu, obsługi maszyny do gratowania, obsługi piły do cięcia metalu, obsługi elektronarzędzi, doświadczenie w zawodzie 2 lata
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon