Pracownik gospodarczy - Pieszyce, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Pieszycach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0056

Miejsce pracy: Świdnicka 53, 58-250 Pieszyce, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe w wyznaczonych obszarach szkoły.
Wsparcie w zakresie organizacyjnym w funkcjonowaniu oddziałów przedszkolnych.
Obsługa w ramach szkolnego kateringu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 132.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Data zakończenia: 31.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 657 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00.
Miejsce wykonywania pracy: Pieszyce ul. Świdnicka 53, po umowie zlecenie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
CV + list motywacyjny przesłany na adres e-mail nsp.pieszyce@op.pl
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • książeczka sanepidowska
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące, doświadczenie zawodowe min.5 lat, aktualna książeczka sanepidowska, sumienność, pracowitość, obowiązkowość.

NIP: 8822117494
REGON: 021949340
Krótki opis działalności gospodarczej: Szkoły podstawowe
Adres: Świdnicka 53, 58-250 Pieszyce, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Jankowska
E-mail: nsp.pieszyce@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv i list motywacyjny przesłać na adres e-mail- nsp.pieszyce@op.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail