Kierowca busa - Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: JURIJ BUŁAWIN PRZEWÓZ OSÓB "MINI-BUS"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0136

Miejsce pracy: 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: transport osób na trasie:
Skarżysko-Kam.- Kielce- Skarżysko-Kam.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
Zawód: kierowca autobusu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. D
  • Kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat. D

NIP: 6631396111
REGON: 290748239
Adres: 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jurij Buławin
Nr telefonu: 731 215 965
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: prawo jazdy D
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon