Główny księgowy - Stalowa Wola, podkarpackie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli
Pracodawca: ENESTA Sp. z o. o. w restrukturyzacji
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0094

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pełnej księgowości Spółki, w tym nadzór nad wszystkimi aspektami księgowymi i podatkowymi działalności Spółki, tworzenie i nadzór nad realizacją polityki podatkowej w Spółce, prawidłowe i terminowe dokonywanie rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, IFT, VAT), ustalenie procedur księgowych dla grup operacji gospodarczych ze szczególnym uwzględnieniem zasad określonych dla przedsiębiorstw energetycznych pełniących funkcję Operatora Systemu Dystrybucyjnego, reprezentacja Spółki przed organami skarbowymi, nadzór nad prawidłowym bieżącym przechowywaniem dokumentów księgowych i ich archiwizowaniem, organizacja i nadzór nad przebiegiem inwentaryzacji składników majątkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki zgodnie ze standardami MSSF,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • obsługa programów Microsoft Word i Exel
  • zastosowanie MSR/MSSF

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe II stopnia (ekonomia, finanse, rachunkowość), 5 lat doświadczenia, praktyczna znajomość zasad rachunkowości (MSSF), przepisów prawa podatkowego, cen transferowych, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, umiejętność współpracy i dzielenia się wiedzą, samodzielność i dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.

NIP: 8652135842
REGON: 830453070
Adres: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Żuraw
Nr telefonu: 158134061
E-mail: praca@enesta.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Należy kontaktować się bezpośrednio z pracodawcą.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail