Specjalista ds. technicznych - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Pracodawca: Miejski Dom Kultury
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne, wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne

Numer oferty: StPr/24/0097

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przeprowadzanie procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych - zgodnie z prawem zamówień publicznych oraz wewnętrznymi uregulowaniami (zapytania ofertowe, rozeznania cenowe)
2. Przygotowanie danych o zasobach MDK dla potrzeb zlecenia kontroli okresowych wynikających z art. 62 Prawa budowlanego, nadzór w ich realizacji.
3. Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów budowalnych wymaganej przepisami prawa i wewnętznymi zaleceniami.
4. Analiza sprawozdań dotyczących przepisów okresowych.
5. Planowanie potrzeb remontowo-inwestycyjnych oraz opracowanie budżetu rocznego.
6. Ustalanie potrzeb w zakresie remontów bieżących.
7. Sprawozdanie nadzoru nad remontami prowadzonymi w MDK i w jego filiach. Uczestnictwo w komisjach odbiorowych prac remontowych.
8. Przygotowwanie i nadzorowanie realizacji umów z zakresu prac remontowych oraz innych umów wynikających z zakresu obowiązków.
9. Uczestnictwo w częsciowych i końcowych odbiorach prac budowlanych.
10. Wykonywanie systematycznych obchodów i wizji nieruchomości oraz bieżących przeglądów budynków i lokali pod kątem ich sprawności technicznej.
11. Udział w procedurze wyboru wykonawcy robót budowlanych i i usług zlecocnych poza ustawą Prawo zamówień publicznyhch przez MDK.
12. Egzekwowanie usuwania usterek w ramach udzielonych gwarancji.
13. Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach w zakresie wykonanych czynności.
14. Dbałosć o powierzony sprzęt i urządzenia.
15. Współdziałanie przy wykonywaniu programowych zadań z innymi komórkami MDK tj. uczestnictwo w pracach organizacyjnych i realizacyjnych własnych i obcych imprez,festiwali, koncertów, pikników itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: + wysługa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista monitoringu systemów zabezpieczeń technicznych osób i mienia
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, kierunek: techniczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy.
Umiejętności - uprawnienia: znajomość ustawy prawo budowlane i przepisów wykonawczych w zakresie obowiązków, znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, dyspozycyjność, sumienność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 8551492635
REGON: 000282501
Krótki opis działalności gospodarczej: artystyczna i kulturalno-oświatowa
Adres: Wojska Polskiego 1/1, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Tabaka
Nr telefonu: 91 321 59 49
E-mail: sekretariat@mdk.swinoujscie.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail