Kierownik sekcji (sekcja technicznego utrzymania nieruchomości) - Powidz, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Pracodawca: 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU

Numer oferty: StPr/24/0108

Miejsce pracy: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1) pelnienie funkcji przedstawiciela administratora w zakresie
odpowiedzialności wobec wojskowych i cywilnych organów nadzoru - GUNB, WIGE, WDT, WOP, Inspekcje sanitame, ochrony środowiska, pracy, itp;
2) wykonywanie rocznych planów konserwacji i remontów (RPKIR) dla zadań konserwacyjnych, napraw zapobiegawczych i remontowych oraz ich weryfikacja;
3) opracowywanie zbiorczego planu konserwacji i remontów (RPKIR) w
oparciu o ustalenia przepisów w sprawie planowania i realizacji budżetu
resortu obrony narodowej oraz normatywne wydatki określone w normach budżetowych;
4) koordynowanie, nadzorowanie wykonywania zamierzeń
konserwacyjnych oraz przedsięwzięć remontowych ujętych w RPKIR w
zakresie infrastruktury ogólnej, szkoleniowej i transportowej;
5) przestrzeganie dyscypliny budżetowej, przydzielonych limitów
finansowych, zasad sporządzania i obiegu dokumentów księgowych oraz
sprawdzanie i podpisywanie dowodów księgowych za realizowane wydatki pod względem merytorycznym;
6) kierowanie bezpośrednią działalnością Sekcji
oraz inspektorów TUN w zakresie technicznego utrzymania nieruchomości i stałych urządzeń technicznych, ich remontów oraz eksploatacji zgodnie z wymogami Prawa budowlanego", Prawa energetycznego", Ustawie o ochronie środowiska", Ustawie o Dozorze Technicznym", zapisami Instrukcji o zasadach utrzymania nieruchomości wojska" sygn. Kwat-Bud. 118/98 i innymi obowiązującymi przepisami państwowymi i resortowymi;
7) sprawowanie nadzoru nad opracowywaniem, gromadzeniem i
przechowywaniem dokumentacji obiektu budowlanego od momentu przejęcia w użytkowanie do rozbiórki;
8) koordynowanie wykonywania w wymaganych reżimach czasowych, prób, badań i pomiarów infrastruktury wynikającycyh z przepisów pastwowych i eksploatacyjnych;
9) prowadzenie ewidencji umów dotyczących zadań remontowych oraz
konserwacyjnych realizowanych przez sekcję;
10) nadzór nad przestrzeganiem przepisów w zakresie eksploatacji i
dozoru stałych urządzeń technicznych przez osoby posiadające wymagane świadectwa kwalifikacyjne;
11) opracowywanie sprawozdań i analiz w zakresie technicznego utrzymania nieruchomości;
12) udział w realizacji postępowań o udzielenie zamówień
publicznych;
13) udział w sporządzaniu rocznych planów zakupów w zakresie materiałów stanowiących zabezpieczenie realizacji RPK;
13) udział w pracach zespołu uzgadniania dokumentacji;
14) udział w komisyjnym przyjmowaniu do eksploatacji elementów
infrastruktury po modernizacjach i remontach;
15) współpracowanie z WIGE WDT, WOP oraz organami nadzoru budowlanego w zakresie zadań Sekcji;
16) kontrolowanie i uaktualnianie ewidencji SUT oraz ewidencji urządzeń dozorowych;
17) podejmowanie działań zapobiegających korozji biologicznej obiektów oraz prowadzenie ewidencji w tym zakresie;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie z premią regulaminową + dodatek za wysługę lat + dodatek funkcyjny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy budownictwa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • dyspozycyjność

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali technicy budownictwa (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • wyższe (w tym licencjat)
  • znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wynagrodzenie z premią regulaminową + dodatek za wysługę lat + dodatek funkcyjny
Wykształcenie średnie - technik budownictwa lub wyższe budowlane i pokrewne.

Uprawnienia: posiadanie lub wyrażenie zgody na zdobycie uprawnień dozorowych.
Doświadczenie w zakresie kierowania zespołem.
Doświadczenie zawodowe: 5 lat w przypadku wykształcenia średniego lub 3 lata w przypadku wykształcenia wyższego.
Przewidywany okres zatrudnieia 4 m-ce z możłiwością przedłużenia.

NIP: 6670004670
REGON: 310188854
Krótki opis działalności gospodarczej: Obrona narodowa
Adres: POWIDZ OSIEDLE 6, 62-430 Powidz, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Justyna Gazińska
Nr telefonu: 261 544 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: 1.Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:
- podanie o pracę oraz CV
- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.
Dokumenty ze wskazaniem aplikowanego stanowiska należy przesłać pocztą tradycyjną na adres:
33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO, POWIDZ-OSIEDLE 6, 62-430 POWIDZ
Oferty niekompletne, niespełniające wymogóworaz złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

2. O spełnieniu wymogów formalnych oraz o terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydadci będą poinformowani drogą telefoniczną.
3. Pracodawca nie ma obowiązku uzasadniania decyzji wyboru danego kandydata.

Ważne: Osoba wyłoniona w procesie rekrutacji, przed podpisaniem umowy o pracę, bedzie zobowiązana do złożenia oświadczenia o niekaralności.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon