Serwisant - Oborniki, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach
Pracodawca: AKART SERVICE ADAM KOWALCZUK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0028

Miejsce pracy: Wybudowanie 129A, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - pomocnik brygadzisty, prace drogowe, układanie kostki betonowej, wykopy liniowe pod zasilenia, serwis stacji paliw, przeglądy budowlane, drobne prace ślusarskie, drobne prace dekarskie, prace remontowe przy rewitalizacji myjni samochodowych, prace betoniarskie itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie
  • Chęć nauki

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - minimum absolwent szkoły zawodowej
- miejsce wykonywania pracy: cała Polska
- zakwaterowanie i dowóz po stronie pracodawcy
- DELEGACJE

NIP: 7871771052
REGON: 301814072
Adres: Wybudowanie 129A, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adam Kowalczyk
Nr telefonu: 501 133 664
E-mail: akartservice@op.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: - telefoniczne ustalenie terminu spotkania, tel. 501 133 664, a następnie spotkanie z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon