Specjalista technolog - Łaziska Górne, śląskie

Data dodania: 2024-02-14
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: RE ALLOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0112

Miejsce pracy: Cieszyńska 23, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Branża: hutnictwo
-Obsługa technologiczna jednostek piecowych:
przygotowanie i nadzór nad procesem produkcyjnym, opracowywanie technicznych norm zużycia surowców, energii elektrycznej i materiałów pomocniczych, przygotowanie potrzeb surowcowych i materiałowych, wskaźnikowanie i opisywanie procesów produkcyjnych, opracowywanie i analizowanie wskaźników produkcji, projektowanie i wprowadzanie usprawnień w procesie produkcji,
przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej, udział w projektach badawczo-rozwojowych w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie, realizacji i wdrażania
śledzenie postępu technicznego/technologicznego i wdrażanie innowacji
przygotowanie wniosków patentowych

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-170 Łaziska Górne
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn - Pt 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 7 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą
Dodatkowe benefity:
Premia motywacyjna do 15%, bogaty pakiet benefitów: niezbędne narzędzia do pracy, bezpłatna opieka medyczna, grupowe uzbezpieczenie na życie, fundusz świadczeń socjalnych z wczasami "pod gruszą" świadczeniami okolicznościowymi, dopłata do karty Medicover
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • znajomość rysunku technicznego

Wymagania pożądane

  • rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe techniczne, preferowane kierunki: metalurgia, inżynieria materiałowa lub pokrewne. Doświadczenie: pow. 2 lat na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle oraz w realizacji projektów badawczo-rozwojowych i inwestycyjnych. Umiejętności: znajomość techniki i technologii procesów metalurgicznych, predyspozycje osobościowe do: pracy zespołowej, pracy analitycznej i planistycznej, samokształcenia oraz osiągania wyznaczonych celów. Inne wymagania: wiedza z zakresu metalurgii, inżynierii materiałowej lub odlewnictwa, min. podstawowa znajomość rysunku technicznego, chemii i elektrotechniki, znajomość podstaw organizacji pracy, znajomość systemów zarządzania jakością. Znajomość języka angielskiego w stopniu B1-średnio zaawansowany. Mile widziana znajomość języka rosyjskiego w stopniu A2-niższy średniozaawansowany.

NIP: 6292135648
REGON: 27609911900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych
Adres www: www.realloys.pl
Adres: Cieszyńska 23, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Wolańska
Nr telefonu: 517619622, 323258888
E-mail: rekrutacja@realloys.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym, Godziny : pn-pt 7-15