Pracownik ochrony - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-02-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: ARGUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0069

Miejsce pracy: 41-400 Mysłowice 1, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Ochrona sieci handlowej Biedronka w Mysłowicach
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 13.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pracownik ochrony fizycznej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera
  • niekaralność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niekaralność, dobra obsługa komputera

NIP: 7542677725
REGON: 531848160
Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 2A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominik Szota
Nr telefonu: 508017753
E-mail: dszota@argusochrona.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail