Florysta - Bralin, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie
Pracodawca: Kwiaciarnia "ZUZIA" Mariola Dziedziczak

Numer oferty: StPr/24/0108

Miejsce pracy: Wrocławska 49, 63-640 Bralin, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa klienta w kwiaciarni, ekspozycja towaru i pielęgnacja kwiatów, przyjmowanie towaru. Wymagane doświadczenie oraz zdolności manualne do tworzenia kompozycji kwiatowych. Praca na 1/2 etatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 14.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: florysta*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 6961209141
REGON: 251586310
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona
Adres: Wrocławska 49, 63-640 Bralin, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariola Dziedziczak
Nr telefonu: 510285404
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście