Specjalista ds. informatyki w zespole ds. informatyki banku - Płock, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-13
Dodane przez: Miejski Urząd Pracy w Płocku
Pracodawca: Bank Spółdzielczy Mazowsze w Płocku

Numer oferty: StPr/24/0117

Miejsce pracy: Warmińska 12, 09-408 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Administrowanie systemem informatycznym banku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Data zakończenia: 11.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 7 000 PLN
Opis wynagrodzenia: wstępnie umowa o pracę na okres próbny, z możliwością przedłużenia
Bank oferuje:
- umowa o pracę,
- etat w pełnym wymiarze czasu pracy w godzinach 8:00-16:00; możliwa praca zdalna,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
- pakiet świadczeń socjalnych, pakiet medyczny
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: informatyka

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Kwalifikowany kandydat powinien posiadać umiejętności lub rozeznanie w następujących grupach zagadnień:
- pakiety biurowe Microsoft - instalacja, konfiguracja i obsługa,
- pakiety biurowe Libre Office - instalacja, konfiguracja i obsługa,
- wielodomenowe środowisko Microsoft - zarządzanie i administracja domenami,
- serwerowe systemy operacyjne Microsoft - instalacja i administracja,
- serwerowe systemy operacyjne Linux ( RedHat ) - instalacja i administracja,
- środowisko OpenEdge ( PROGRESS ) - administracja bazami danych
- routery, przełączniki, zapory firmy CISCO - konfiguracja i obsługa,
- routery, przełączniki, zapory firmy Zyxel - konfiguracja i obsługa,
- sieci LAN i WAN - konfiguracja i diagnostyka,
- bezpieczeństwo sieci bankowych,
- projektowanie i redakcja stron internetowych,
- władanie językiem angielskim w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
- prawo jazdy kat. B.

NIP: 7741308338
REGON: 001280651
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostałe pośrednictwo pieniężne
Adres: Warmińska 12, 09-408 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: centrala@bsmplock.sgb.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem w tytule "PRACA" na adres e-mail: centrala@bsmplock.sgb.pl
lub w formie papierowej na adres:
Bank Spółdzielczy Mazowsze" w Płocku
Ul. Warmińska 12
09-408 Płock
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bank Spółdzielczy "Mazowsze" w Płocku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, obecnego i w przyszłości, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych i w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail