Technolog produkcji - Sędziszów Małopolski, podkarpackie

Data dodania: 2024-02-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Pracodawca: MIX FILTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0109

Miejsce pracy: FABRYCZNA 6B, 39-120 Sędziszów Małopolski, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na stanowisku technologa będzie odpowiedzialna za proces wdrażania nowych rozwiązań technologicznych. Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji egzemplarzy innowacyjnego filtra przemysłowego. Uruchamianie nowych technologii, optymalizacja procesów produkcyjnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 13.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 000 do 8 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier organizacji i planowania produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku związanym z technologią produkcji filtrów.
Rzetelność i terminowość, skrupulatność, komunikatywność oraz kreatywność.

NIP: 8181695397
REGON: 18053344900000
Krótki opis działalności gospodarczej: Spółka MIX Filters jest dostawcą szerokiej gamy produktów filtracyjnych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu.
Wysoka jakość oferowanych filtrów, innowacyjne rozwiązania, specjalistyczne doradztwo, profesjonalna obsługa i terminowa realizacja zleceń spowodowały, że od ponad dekady cieszymy się zaufaniem naszych Klientów.

MIX Filters został wyróżniony m.in laurem Innowator Podkarpacia 2020.
Adres www: www.FILTRYDLAPRZEMYSLU.PL
Adres: FABRYCZNA 6B, 39-120 Sędziszów Małopolski, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Depa
Nr telefonu: 607 515 750
E-mail: r.depa@filtrydlaprzemyslu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -

Pośrednicy realizujacy ofertę pracy: RB/EDK
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, inny