Sprzątaczka - Chojnice, pomorskie

Data dodania: 2024-02-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach
Pracodawca: Prowen Dariusz Ruhs
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0123

Miejsce pracy: Niemcewicza 22, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie klatek schodowych, mycie okien, sprzątanie terenu wokół budynku
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • punktualność
  • dokładność, precyzja, czystość, wysoka higiena osobista, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący
(6.2024.MK)

NIP: 5551892959
REGON: 221223163
Krótki opis działalności gospodarczej: usługi sprzątające
Adres: Niemcewicza 22, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Ruhs
Nr telefonu: 889 000 400
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon