Pracownik produkcji ogrodniczej - Sarnów, śląskie

Data dodania: 2024-02-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: GOSPODARSTWO OGRODNICZE MATEUSZ MULARSKI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0166

Miejsce pracy: Jasna 12, 42-512 Sarnów, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prace na szklarni w tym m.in: zbiór, sortowanie, pielęgnacja roślin, likwidacja plantacji, produkcja rozsady, przygotowywanie plantacji pod zasiew, prace porządkowe na szklarni, system czasu pracy jednozmianowy od godziny 06:00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 27,70 zł brutto za godzinę.
Zawód: pozostali ogrodnicy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • chęć do pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość i rozpoznawanie gleby, wykonywanie specjalistycznych zabiegów i pielęgnacja gleby, uzdolnienia manualne, zakładanie i pielęgnowanie upraw, podstawowa znajomość rolnictwa i ogrodnictwa , przystosowanie się do wysokiej temperatury, wysokiej, wilgotności powietrza oraz do występowania chemicznych środków ochrony roślin. uzdolnienia techniczne. wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych i ochronnych

NIP: 5321810001
REGON: 080062906
Krótki opis działalności gospodarczej: zaklad produkcji ogrodniczej
Adres: Jasna 12, 42-512 Sarnów, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: KAMIL JĘDRZEJCZYK
Nr telefonu: 32-267-21-71
E-mail: KADRY.BORY@MULARSKI.PL
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail