Monter armatury i instalacji przemysłowych - Łaziska Górne, śląskie

Data dodania: 2024-02-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0105

Miejsce pracy: Łazy 20/A, 43-170 Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należeć będzie:
- wykonywanie prac montażowych, remontowych oraz serwisowych armatury odcinającej i regulacyjnej na obiektach przemysłowych, takich jak: elektrownie, elektrociepłownie, koksownie, rafinerie,
- terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań.

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-170 Łaziska Górne ul. Łazy 20 A lub inne budowy w kraju i za granicą (w przypadku prac wyjazdowych - pracodawca zapewnia transport)
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn - Pt, godz. 6:00 -14:00 lub 7:00 -15:00 (do ustalenia z Pracodawcą).

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 30 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa + premia uznaniowa (ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą)
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-pracę stacjonarną, jednozmianową w godz. 6:00-14:00 z możliwością nadgodzin,
-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,
-możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach w branży energetycznej,
-wsparcie doświadczonej kadry,
-prywatną opiekę medyczną,
-ubezpieczenie grupowe.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali monterzy izolacji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie w wykonywaniu prac ślusarskich; doświadczenie w remontach armatury odcinającej i regulacyjnej. Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych oraz obróbczych, np. docieraczki do zaworów i zasuw, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 7540013369
REGON: 53091612500000
Krótki opis działalności gospodarczej: Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia
Adres www: www.remak.com.pl
Adres: Żelazna 9, 40-851 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zuzanna Dytkowska
Nr telefonu: 606 659 995
E-mail: rekrutacja@remak.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt osobisty po kontakcie telefonicznym celem ustalenia miejsca i terminu spotkania, Godziny : Pn-Pt 7:30 do 15:00