Pracownik produkcji - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: CERN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0096

Miejsce pracy: Łośnicka 35, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: produkcja, pakowanie, przygotowywanie do wysyłki artykułów garmażeryjnych.
Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie przez 18 miesięcy, 160-240 godzin miesięcznie, 12-sto godzinne zmiany wg ustalonego grafiku w godz. 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00, praca również w dni wolne. Miejsce wykonywania pracy: Zawiercie ul. Łośnicka 35 lub Zawiercie ul. Technologiczna 6.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Liczba godzin pracy w miesiącu: 240.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,2 PLN
Zawód: garmażer
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: psychomotoryka, spostrzegawczość.
Praca w zespołach rosyjskojęzycznych pod kierownictwem rosyjskojęzycznego lidera

NIP: 8733291345
REGON: 525866753
Nr KRAZ: 30113
Adres: Szkotnik 2B, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Raichuk
Nr telefonu: 785 781 792
E-mail: anna.raichuk.bash@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie pracy telefoniczny pod nr 785 781 792
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon