Koordynator biura - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-02-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Grupa Polski Dom Finansowy sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0434

Miejsce pracy: ŚW. ANTONIEGO 32/2, 61-359 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wsparcie sprzedawców w procesie sprzedaży, przygotowywanie dokumentacji, obsługa klientów, prace biurowe, administracja biurowa, organizacja pracy biura.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 225 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • empatia
  • doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 2)
  • duża samodzielność
  • obsługa komputera - exel, word
  • dokładność, zaangażowanie, komunikatywność, nastawienie na cel, dobra ogranizacja pracy własnej, terminowość
  • umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie. Biegłe posługiwanie się językiem polskim. Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, zdolność do samodzielnego działania, chęć do nauki i rozwoju, bieżąca znajomość obsługi komputera, dobra organizacja czasu pracy, nastawienie na cel, dokładność w wykonywanych obowiązkach. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością (lekki stopień fizyczny)

NIP: 7822896813
REGON: 388705062
Adres: ŚW. ANTONIEGO 32/2, 61-359 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: kontakt@gpdf.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kntakt mailowy