Sprzątacz - Kętrzyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Pracodawca: Kętrzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kętrzynie

Numer oferty: StPr/24/0042

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 27, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie budynku dworca PKP, pomieszczeń socjalnych i gospodarczych w tym WC
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 28 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 08:00-10:00
PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI I ŚWIĘTA
Zawód: pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

NIP: 7421588365
REGON: 510492534
Adres: Romualda Traugutta 27, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Bierżyńska
Nr telefonu: 89 753-29-53
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście