Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Tczew, pomorskie

Data dodania: 2024-02-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: Patrycja Orzłowska-Brzoza
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0108

Miejsce pracy: Zamkowa 20c/26, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Praca dydaktyczno-wychowawcza
- Dbałość o wszechstronny rozwój dzieci.
- Współpraca z rodzicami.
Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: sportus.tcz@gmail.com Kontakt telefoniczny 507-327-021
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

NIP: 5932539131
REGON: 527544812
Adres www: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555076309437
Adres: Zamkowa 20c/26, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patrycja Orzłowska-Brzoza
Nr telefonu: 507-327-02
E-mail: sportus.tcz@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail