Monter - Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-02-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: HEXONIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0137

Miejsce pracy: Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowywanie do montażu i montaż elementów wg rysunku technicznego,
przygotowanie elementów ze stali węglowej i nierdzewnej do spawania.
praca zmianowa: 6:00-14:00; 14:00-22:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto ( wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
mile widziana umiejętność prefabrykacji (cięcie, gięcie elementów, walcowanie na maszynie),
mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

PRACODAWCA OFERUJE:
współpracę w gronie doświadczonego zespołu,
dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
dofinansowanie do karty MultiSport,
dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
praca na lata.

NIP: 5840251681
REGON: 00131162400000
Adres www: www.hexonic.com
Adres: Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Emilia Podlecka
Nr telefonu: 55-888-55-69
E-mail: praca@hexonic.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV prosimy przesyłać na adres: praca@hexonic.com lub dostarczyć: HEXONIC Sp. z o. o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.
W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Monter.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail