Monter wiązek elektrycznych - Starachowice, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-02-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach
Pracodawca: EWL HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0122

Miejsce pracy: Radomska 86, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pobranie i montaż przewodów i wiązek przewodów elektrycznych i modułów CNC,
montaż obudów, zakładanie blokad, testowanie wiązek, obsługa testera wysokoprądowego do 5kV, opaskowanie,
kompletowanie materiałów.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Zawód: monter wiązek elektrycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : sprawność fizyczna, zdolności manualne, wysoka kultura osobista, miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 7011118803
REGON: 523869500
Nr KRAZ: 29022
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Radomska 76, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Glina
Nr telefonu: 41 273 62 26
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Osoba do kontaktu pracodawcy: Hanna Vtorova
Nr telefonu: +48 695 305 796