Policjant (wydziału prewencji, wydziału ruchu drogowego, wydziału patrolowo-interwencyjny, wydziału ds. nieletnich i patologii, wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu) - Legnica,

Data dodania: 2024-02-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Pracodawca: Komenda Miejska Policji w Legnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0170

Miejsce pracy: Miasto Legnica i Powiat Legnicki, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - znajomość przepisów obowiązujących na danym stanowisku,
- przestrzeganie praw i dyscypliny służbowej,
- ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia,
- ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego,
- wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców.
Rodzaj umowy: Mianowanie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 820 PLN
Opis wynagrodzenia: .
[Rodzaj umowy]: mianowanie rozkazem personalnym na funkcjonariusza Policji
[Planowany okres zatrudnienia]: na stałe
[Data rozpoczęcia pracy]: 04.03.2024, 24.04.2024, 08.07.2024, 09.09.2024, 30.10.2024, 30.12.2024
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: policjant służby prewencji
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość przepisów, procedur oraz specyfiki pracy w policji

NIP: 8960004780
REGON: 93015621600049
Adres: Asnyka 3-5, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jagoda Ekiert Anna Tersa
Nr telefonu: 47 8741507, 47 8741574
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, rozmowa kwalifikacyjna, kontakt osobisty lub telefoniczny: 47 8741507, 47 8741574
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: od poniedziałku do piątku, Godziny : 07:30 -15:30