Operator biogazowni-złota rączka - Krąplewice, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-02-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pracodawca: AGRI PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0157

Miejsce pracy: 86-131 Krąplewice, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa biogazowni rolniczej, utrzymanie porządku na terenie, naprawa usterek z zakresu elektryki i automatyki, prace konserwacyjne, przeglądy i naprawy maszyn i urżadzeń, nadzór nad stanem sprawności maszyn i urżadzeń, diagnozowanie usterek, weryfikacja napraw z dokumentacją techniczną, dbałośc o stan urżadzeń, zgodność z obowiązującymi normami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy urządzeń energetycznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane uprawnienia SEP - eksploatacja i dozór, istnieje możliwość nabycia uprawnień w trakcie pracy
znajomość montażu instalacji i naprawy instalacji elektrycznych

NIP: 6692271154
Adres: MARCELIŃSKA 92, 60-324 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Kutrzuba
Nr telefonu: 572953780
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych