Teleinformatyk - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-02-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Regionalne Centrum Informatyki Kraków

Numer oferty: StPr/24/0120

Miejsce pracy: Mickiewicza 38, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Administrowanie, nadzorowanie sieci i systemów informatycznych.
2. Obsługa, konserwacja urządzeń komunikacyjnych i teletransmisyjnych, urządzeń radiolokacyjnych oraz radiowych w eksploatowanych systemach łączności.
3. Wykonywanie prac ziemnych, konserwacji kabli teletechnicznych, szaf, studzienek kablowych i innych urządzeń liniowych.
4. Wykonywanie instalacji urządzeń końcowych, budowy linii kablowych i teleinformatycznych, punktów abonenckich, obsługiwanie układów zasilania oraz wykonywanie pomiarów łącz.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego
  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: Elektronik/ Automatyk/ Informatyk

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe ( elektronik/ automatyk/ informatyk), wiedza z zakresu telekomunikacji, informatyki i biegła obsługa komputera oraz pakietu oprogramowania Ms OffIce oraz innych systemów operacyjnych, mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa do klauzuli " POUFNE"
Miejsce pracy: Sandomierz/ Radoszki
Wynagrodzenie: 4242 brutto + dodatek za wysługę lat
Umowa na okres próbny- doceleowo na czas nieokreślony.
Praca dwuzmianowa w godz. 7.00-19.00/ 19.00-7.00 od poniedziałku do soboty rano

NIP: 5130222434
REGON: 12150664500076
Adres: Rakowicka 29, 30-901 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Walczyk
Nr telefonu: 261-131-791
E-mail: rcikrakow.kadry@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z pracodawcą:
- tel: 261-131-791
- email: rcikrakow.kadry@ron.mil.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail