Pracownik biurowy ds. rozliczeń w księgowości - Ciechanów, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
Pracodawca: ILAS POLONIA S.A.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0245

Miejsce pracy: Mleczarska 4, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca biurowa w dziale księgowości
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. wyższe lub średnie, doświadczenie zawodowe - minimum 5 lat pracy w księgowości, obsługa komputera, biegła znajomość programu EXCEL, znajomość programu SAP

NIP: 7781436255
REGON: 300325454
Adres: Mleczarska 4, 06-400 Ciechanów, powiat: ciechanowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zofia Augustyniak
E-mail: z.augustyniak@renypicot.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt e-mail: CV proszę kierować na adres - z.augustyniak@renypicot.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail