Monter/-ka półproduktów/operator/-ka maszyn (lekka praca na produkcji) - Dąbrowa Górnicza, śląskie

Data dodania: 2024-02-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: POWERJOBS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0097

Miejsce pracy: Roździeńskiego, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: montaż niewielkich elementów,obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości
(branża automotive),
umowa o pracę tymczasową na pełny etat, okres zatrudnienia: 6 miesięcy przez Agencję, później bezpośrednio pod firmą; 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku.
Zapewniamy transport (koszt w wysokości 140 zł ponosi pracownik) z miejscowości:
- Mysłowice (Brzezinka, Brzęczkowice, Centrum, Kopalnia),
- Sosnowiec (Pogoń, Niwka, Dańdówka, Zagórze,Środula, Klimontów, Porąbka, Kazimierz, Ostrowy Górnicze),
- Dąbrowa Górnicza (Centrum, Mydlice, Reden, Gołonóg, Łosień, Tucznawa, Ujejsce, Strzemieszyce),
- Czeladź,
- Będzin,
- Siewierz,
- Łazy,
- Wysoka,
-Chruszczobród.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 08.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 700 PLN
Opis wynagrodzenia: miesięcznie
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe na produkcji,
umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole. Dla osób z uprawnieniami do obsługi wózków jezdniowych z UDT mamy wakaty w magazynie.

NIP: 6443286429
REGON: 240367803
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność agencji pracy tymczasowej
Nr KRAZ: 11749
Adres: Ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Dryś
Nr telefonu: 735 993 313
E-mail: m.drys@powerjobs.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail - kontakt osobisty w biurze PowerJobs Sp.z o.o.,
ul. H.Kołłataja 24,
41-300 Dąbrowa Górnicza, Termin: od poniedziałku do czwartku, Godziny : 8-16