Operator koparko-ładowarki - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-02-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: GRYFNY-DOM MONIKA BATELT
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0143

Miejsce pracy: 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa koparko-ładowarki
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 7-15, miejsce pracy: Zabrze, teren województwa śląskiego, wynagrodzenie ze stawką godzinową do ustalenia z pracodawcą wg. posiadanych umiejętności i kwalifikacji, wstępnie umowa zlecenie na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracę
Zawód: operator koparko-ładowarki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: p
uprawnienia, doświadczenie w zawodzie, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

NIP: 5472068893
REGON: 389348115
Adres: DR. Bronisława Hagera, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 500-400-289
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon