Serwisant maszyn spalinowych - Koszęcin, śląskie

Data dodania: 2024-02-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: M&H Brol Sp.z.o.o
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0109

Miejsce pracy: Ligonia 11b, 42-286 Koszęcin, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Naprawa sprzętu spalinowego: pilarki spalinowe, kosiarki spalinowe, kosy spalinowe.
-Serwis i diagnostyka sprzętów.
- Dbanie o czystość na stanowisku pracy.
-Uczciwość, sumienność.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na czas określony: 1 rok
Godzina zakończenia pracy: 16:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik silników spalinowych
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

NIP: 5472217502
REGON: 385592114
Adres: Nadrzeczna 12, 42-283 Boronów, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maria Brol
Nr telefonu: 792-790-320
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon