Nauczyciel przedszkola/nauczyciel nauczania początkowego - Zgorzelec, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu
Pracodawca: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 3 "PAJACYK" W ZGORZELCU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne

Numer oferty: StPr/24/0072

Miejsce pracy: Juliana Tuwima 2a, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: praca z dziećmi 5-6 lat w małej (w małej kameralnej grupie do 15 osób) ;
prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych;
praca od godziny 06.00-16.30 wg grafiku ;
zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub 1/2 etatu,
dla nauczyciela początkującego -wsparcie opiekuna;
wynagrodzenie brutto od 4700 zł do 5900 zł - zależne od kwalifikacji.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 07.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 5 700 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel przedszkola
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe licencjackie lub magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym o specjalności wychowanie przedszkolne;

NIP: 5960003098
REGON: 022002111
Adres: Juliana Tuwima 2a, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Liliana Fodrowska
Nr telefonu: 533 013 378
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: telefonicznie umawiać sie na spotkania