Pracownik produkcji zwierzęcej - produkcja karmy - Karsko, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-02-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Pracodawca: FARM EQUIPMENT INTERNATIONAL SP. Z O.O.

Numer oferty: StPr/24/0097

Miejsce pracy: Gorzowska 16, 74-305 Karsko, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: trodukcja paszy dla zwierząt, przetwarzanie poubojowych odpadów zwierzęcych, mrożenie i składowanie odpadów.
Transport wewnątrz firmy mrożonych płyt odpadów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 1 rok
Praca w godzinach: 7:00-19:00, 19:00-7:00;
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik przy uprawie roślin i hodowli zwierząt
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • operator wózków jezdniowych

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • Praca na wysokości

NIP: 5961348675
REGON: 210375861
Adres: Gorzowska 16, 74-305 Karsko, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Miszczak
Nr telefonu: 957478193,735 968 865
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon