Kierownik wydziału infrastruktury - Szumirad, opolskie

Data dodania: 2024-02-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 2286
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, wyższe (w tym licencjat), artystyczne

Numer oferty: StPr/24/0336

Miejsce pracy: 46-275 Szumirad, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprawowanie nadzoru nad realizacją zadań komórki infrastruktury związanych z utrzymaniem nieruchomości oraz ewidencji i zaopatrzenia w dziale infrastruktury ;
2. opracowywanie planów wydawania zapasów sprzętu kwaterunkowego w czasie kryzysu, zagrożenia i wojny;
3. analizowanie potrzeb środków materiałowych służby infrastruktury, sprzętu pożarniczego i kwaterunkowego ;
4. sprawdzanie niezbędnej dokumentacji oraz obiektów budowlanych przed przeprowadzaniem, przez przedstawicieli zarządcy nieruchomości , kontroli merytorycznych w zakresie sprawowania obowiązków administratora nieruchomości;
5.generowanie potrzeb własnych w zakresie inwestycji budowlanych oraz przesyłanie ich właściwym inwestorom wojskowym;
6. opracowywanie Wniosków Inwestycyjnych na niezbędne inwestycje budowlane infrastruktury technicznej;
7.nadzorowanie przyjmowani i przekazywania od inwestorów obiektów, w których realizowane są roboty budowlane;
8. nadzorowanie przyjmowania od inwestorów obiektów odebranych od wykonawców robót i objecie ich ochroną;
9. planowanie rzeczowo o finansowe wydatków wydziału infrastruktury na podstawie przydzielonych środków finansowych;
10. nadzorowanie rozliczania robót naprawczych i konserwacyjnych w zakresie ich zgodności z rocznym planem remontów i konserwacji, programem robót lub kosztorysem powykonawczym, warunkami technicznymi;
, praca w godz. 7:30-15:30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 742,96 PLN
Opis wynagrodzenia: dodatek za staż pracy, dodatkowe wynagrodzenie roczne (Miejsce pracy: Szumirad)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik budownictwa*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
  • wyższe (w tym licencjat), artystyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe: budowlane, doświadczenie na podobnym stanowisku z wykształceniem średnim - staż 6 lat, w wyższym 4 lata. Obywatelstwo polskie. Zapewniony dowóz autobusem służbowym do miejsca pracy.

NIP: 7540003589
REGON: 530969044
Krótki opis działalności gospodarczej: obrona narodowa
Adres: Jednostka Wojskowa Nr 2286 Opole, 45-076 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grażyna Tomczyk
Nr telefonu: 261696029
E-mail: jw2286.s1@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie umówić się na spotkanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail