Opiekun/ka osób starszych i chorych - smolniki /7 godzin dziennie/ - Smolniki, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-02-07
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Spółdzielnia Socjalna Horyzonty
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0335

Miejsce pracy: 14-200 Smolniki, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad osobą starszą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 08.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 do 27,7 PLN
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Szczegóły dotyczące uprawnień::

NIP: 7441810826
REGON: 281597170
Adres www: http://www.horyzonty.ilawa.pl/
Adres: Skłodowskiej 23c, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Maksimik
Nr telefonu: 648-62-38
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Skłodowskiej 23C - na przeciw wjazdu do NETTO