Psycholog - Nysa, opolskie

Data dodania: 2024-02-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
Pracodawca: Centrum Integracji Społecznej w Nysie

Numer oferty: StPr/24/0191

Miejsce pracy: Poznańska 3, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współudział w opracowywaniu programu reintegracji zawodowej i społecznej dla uczestników CIS, prowadzenie zajęć reintegracji społecznej ze szczególnym uwzględnieniem: a) kształcenia umiejętności pozwalających na pełnienie ról społecznych i osiąganie pozycji społecznych dostępnych osobom nie podlegającym wykluczeniu społecznemu, b) nauki planowania życia i zaspakajania potrzeb własnym staraniem, zwłaszcza przez możliwość osiągnięcia własnych dochodów przez zatrudnienie lub własną działalność gospodarczą, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem, motywacji, pokonywania własnych słabości, tematyki uzależnień, c) nauki umiejętności racjonalnego gospodarowania posiadanymi środkami pieniężnymi, d) motywowania do własnej aktywności zawodowej. Tworzenie i prowadzenie warsztatów terapeutycznych oraz inicjowanie i nadzorowanie grup wsparcia (samopomocowych) dla uczestników CIS, w zależności od rodzaju wykluczenia społecznego, któremu podlegają oraz nadzór nad działaniem grup edukacyjnych, diagnozowanie i ocena potencjału zainteresowań, predyspozycji zawodowych, osobowości i cech psychofizycznych uczestników CIS z wykorzystaniem narzędzi psychologicznego pomiaru, stała współpraca z pracownikiem socjalnym, doradcą zawodowym i instruktorem zawodu CIS, szkolenie pracowników CIS, wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika CIS w Nysie. Zatrudnienie na 1/2 etatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uzyskany w polskiej uczelni dyplom magistra psychologii lub uzyskał za granicą wykształcenie uznawane za równorzędne w Rzeczypospolitej Polskiej, pełna zdolność do czynności prawnych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność władania językiem polskim w mowie i w piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania zawodu psychologa, posiadanie prawa do wykonywania zawodu psychologa, wpis na listę psychologów w Regionalnej Izbie Psychologów, posiadanie wiedzy z zakresu: metod i technik psychoterapii, terapii uzależnień i rozwiązywania problemów społecznych z zakresu uzależnień.

NIP: 7532439220
REGON: 363383244
Adres: Poznańska 3, 48-300 Nysa, powiat: nyski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Stęglowska
Nr telefonu: 775065050
E-mail: kadry@cis.nysa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail