Krawcowa - Tarnowskie Góry, śląskie

Data dodania: 2024-02-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "IZABELL" IZABELA DUDEK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0055

Miejsce pracy: KOROLA 36, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przeróbki sukien ślubnych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 07.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
Opis wynagrodzenia: początkowo umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
Godziny pracy do ustalenia, praca w salonie w Tarnowskich Górach
Zawód: krawiec*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Kurs krawiectwa lekkiego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykszt. podstawowe, kurs krawiectwa lekkiego

NIP: 6452165613
REGON: 242799790
Krótki opis działalności gospodarczej: Szycie sukien ślubnych.
Adres: Bytomska 63, 41-940 Piekary Śląskie, powiat: m. Piekary Śląskie, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Dudek
Nr telefonu: 730 730 067
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub osobisty (ul. Bytomska 63 Piekary Śląskie)
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon