Monter konserwator sieci wodociągowej - kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony - Żory, śląskie

Data dodania: 2024-02-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Pracodawca: GÓRNOŚLĄSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0043

Miejsce pracy: Szczejkowicka 2C, 44-240 Żory, powiat: m. Żory, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: transportowanie pracowników i sprzętu
dokonywanie obchodów kontrolnych rurociągów
wykonywanie prac konserwacyjnych na sieci wodociągowej i wymiana armatury
usuwanie awarii na sieci magistralnej
zabezpieczanie miejsca awarii
odczyty i wymiana wodomierzy
Frima oferuje:
dofinansowanie do pakietu sportowego Multisport
możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego
dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie, wczasy pod gruszą, inne)
imprezy integracyjne
możliwości rozwoju zawodowego
pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
i wiele innych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa 10%

Aplikacje zawierające CV należy przesyłać w terminie do dnia 29 lutego 2024r. na adres: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. ul. Wojewódzka 19, 40-026 Katowice z dopiskiem Wydział Kadr aplikacja 5/ZPK/2024 OES Żory lub na adres mailowy rekrutacja@gpw.katowice.pl w tytule proszę aplikacja 5/ZPK/2024 OES Żory

Klauzula informacyjna zgodna z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (skrót: RODO) przeznaczona dla KAŻDEGO kandydata ubiegającego się o pracę w Górnośląskim Przedsiębiorstwie Wodociągów S.A. w Katowicach.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter sieci wodnych i kanalizacyjnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. C + E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, pożądane średnie techniczne,
wymagany minimum 1 rok na stanowisku kierowcy;
umiejętności i cechy osobowościowe: praca w zespole, praca pod presją czasu, dokładność i sumienność, dyspozycyjność, pełnienie dyżurów domowych,
pożądane uprawnienia do obsługi kosiarek i elektronarzędzi ręcznych, obsługa urządzeń dźwigowych montowanych na podjeździe, karta kierowcy,

NIP: 6340128788
REGON: 27150669500000
Adres: Wojewódzka 19, 40-026 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JAGODA MIŁEK
E-mail: rekrutacja@gpw.katowice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: w tytule proszę aplikacja 5/ZPK/2024 OES Żory