Pracownik produkcji - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2024-02-06
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: ONE WORK Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0075

Miejsce pracy: Obrońców Poczty Gdańskiej 95, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy linii produkcyjnej okien: wykładanie wyrobów okiennych lub ich części na taśmę produkcyjną, etykietowanie oraz pakowanie produkcji okiennej. Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego. Przestrzeganie standardów jakościowych produkowanych wyrobów okiennych. Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na terenie Zawiercia w firmie MADEX D&E. Praca jednozmianowa w godz. 6:00-14:00 w ramach umowy zlecenie również w dni wolne - 200 godzin miesięcznie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 200.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, stawka godzinowa
Zawód: pracownik produkcji
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 7252335666
REGON: 526465022
Adres: Obrońców Poczty Gdańskiej 95, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: KONSTANTYN MONCHENKO
Nr telefonu: 503 864 611
Język aplikacji: ukraiński, rosyjski
Wymagane dokumenty: spotkanie z pracodawcą odbędzie się w siedzibie PUP Zawiercie w dniu 14.02.2024r. o godz. 10:00 w sali 3.04 poziom III
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - spotkanie z pracodawcą odbędzie się w siedzibie PUP Zawiercie w dniu 14.02.2024r. o godz. 10:00 w sali 3.04 poziom III