Terapeuta pedagogiczny - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne etat 6/22 - Sadów, śląskie

Data dodania: 2024-02-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sadowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0107

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 72, 42-700 Sadów, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obowiązki nauczyciela terapeuty pedagogicznego wynikające z obowiązujących przepisów prawa i specyfiki pracy placówki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 006,36 PLN
Opis wynagrodzenia: Godzina zakończenia pracy: 15:00
Wymiar czasu pracy: 6/22
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Prowadzenie grupowych zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. Zatrudnienie nauczyciela terapeuty pedagogicznego na zastępstwo zgodnie z kwalifikacjami wynikającymi z rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Nauki z dn. 14.09.2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli w wymiarze 6/22 etatu.

NIP: 5751899570
REGON: 243102956
Adres: Powstańców Śląskich 72, 42-700 Sadów, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 34-352-44-58
E-mail: szkpodstsadow@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail