Starszy referent - Bobrowniki, podlaskie

Data dodania: 2024-02-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: Podlaski Oddział Straży Granicznej im. gen. dyw. Henryka Minkiewicza w Białymstoku
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0261

Miejsce pracy: 16-040 Bobrowniki, powiat: białostocki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: ewidencjonuje materiały jawne i niejawne wchodzące i wychodzące w urządzeniach ewidencyjnych, a także wydaje
osobom uprawnionym celem zachowania właściwego obiegu dokumentów;
sprawdza sposób wytwarzania przez wykonawców merytorycznych i technicznych dokumentów w celu stwierdzenia
poprawności ich wykonania oraz zgodności z obowiązującymi przepisami;
uczestniczy w realizacji czynności związanych z brakowaniem dokumentacji archiwalnej i niearchiwalnej Placówki Straży
Granicznej w Bobrownikach w celu systematycznego rozliczenia dokumentacji bieżącego użytku;
wspomaga w pracy starszego inspektora kierownika podczas kompletowania akt spraw zakończonych celem
przekazania ich do archiwum zakładowego;
uczestniczy w przygotowywaniu dokumentacji do okresowej kontroli stanu ochrony informacji niejawnych w celu
sprawnego jej przeprowadzenia w placówce;
udziela wykonawcom merytorycznym wskazówek dotyczących wykonywania i ewidencjonowania dokumentów;
prowadzi ewidencję pieczęci i stempli kancelaryjnych celem zapewnienia prawidłowego ich wykorzystania oraz zgodności
stanu faktycznego ze stanem ewidencyjnym;
wspomaga w pracy starszego inspektora kierownika w czasie wykonywania czynności dotyczących przeglądu
dokumentacji niejawnej celem poinformowania komendanta placówki o potrzebie zmiany lub zniesieniu klauzuli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe co najmniej 6 miesięcy w pracy biurowej
Znajomość przepisów o ochronie informacji niejawnych oraz instrukcji kancelaryjnych
W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r.
pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w
rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów
bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów
urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie
lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
Posiadanie obywatelstwa polskiego
Korzystanie z pełni praw publicznych
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

NIP: 5422072792
REGON: 050440036
Krótki opis działalności gospodarczej: ochrona granic Polski
Adres: Bema 100, 15-370 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 857172314
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu
pracy
Życiorys lub CV
List motywacyjny lub podanie (opatrzone datą i własnoręcznym podpisem)
Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka / kandydat nie pracowała / ł, nie
pełniła / ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była / był współpracownikiem tych organów w rozumieniu
przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa
państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek / kandydatów urodzonych 1 sierpnia
1972 r. lub później
Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)
Kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność (o ile taki posiadasz)
Kopię dokumentu potwierdzającego przeszkolenie w zakresie instrukcji kancelaryjnej i korespondencji niejawnej (o ile
taki posiadasz)
Kopię poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "ściśle tajne" (o ile
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon