Spawacz met 135 - Lubliniec, śląskie

Data dodania: 2024-02-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Pracodawca: MILBUD Kamil Ferenc
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0220

Miejsce pracy: brak 1, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Spawanie blach metoda 135, blachy grubość 20mm-60m,
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
Zawód: spawacz
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : certyfikat spawalniczy ,umiejętność spawania blach 20mm-60mm, Znajomość obsługi maszyn spawalniczych i narzędzi, doświadczenie zawodowe
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: null

NIP: 7343432694
REGON: 380524987
Krótki opis działalności gospodarczej: usługi remontowo-budowlane tynkarstwo
Adres: 33-322 Łęka 104, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 795062308
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon