Asystent lekarza weterynarii - Sulęcin, lubuskie

Data dodania: 2024-02-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Pracodawca: KUDŁATE SZCZĘŚCIE Anna Brychcy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0045

Miejsce pracy: Żeromskiego 73/A2, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Oferta zgłoszona jest w ramach realizacji projektu pt. Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie sulęcińskim (VI) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej I Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 2020, obejmującego aktywizację młodych osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat, spełniających kryteria dostępu do projektu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.02.2024
Data zakończenia: 06.02.2026
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy weterynarii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: UWAGA: W krajowej ofercie pracy Pracodawca wskazuje wyłącznie wykształcenie średnie - niekoniecznie średnie zawodowe!
Umiejętność odpowiedniego obejścia się ze zwierzętami,

NIP: 7792152478
REGON: 081210020
Adres: Żeromskiego 73/A2, 69-200 Sulęcin, powiat: sulęciński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Brychcy
Nr telefonu: 732664660
E-mail: przychodnia@kudlate.vet
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail