Asystent/ka ds. kadr - Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Data dodania: 2024-02-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: DONG YANG ELECTRONICS SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0533

Miejsce pracy: Współpracy 3, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • Realizacja procesów rekrutacji
• Przygotowywanie i kontrola dokumentów związanych z zatrudnieniem
• Przygotowywanie prostych zestawień kadrowych, raportów urlopowych oraz chorobowych
• Ewidencjonowanie czasu pracy i nieobecności w systemie RCP
• Organizacja oraz koordynacja podróży służbowych
• Joyfull
• Przygotowywanie dokumentacji związanych z zatrudnianiem cudzoziemców
• Kontakt z agencjami pracy
• Opracowywanie zestawień i raportów na potrzeby działu;
• Wsparcie zespołu w realizacji usług kadrowych i płacowych
Godziny pracy 7:00 - 15:00
Praca na okres próbny: 3 miesiące, umowa na czas określony.
Kontakt z pracodawcą: hr@dongyang.pl lub 717338017
Oferta dostęna w sali E, C
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 06.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne, staż pracy brak wymagań, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook), jęz. angielski B1 w mowie i piśmie

NIP: 5691747720
REGON: 130959845
Krótki opis działalności gospodarczej: RP II 411-160/06
Adres: Współpracy 3, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: AGNIESZKA DROZDOWSKA
Nr telefonu: 717338017
E-mail: hr@dongyang.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail