Nauczyciel wspomagający w szkole - Suwałki, podlaskie

Data dodania: 2024-02-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach
Pracodawca: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Suwałkach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0067

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 13, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Współorganizowanie kształcenia w szkole podczas zajęć dydaktycznych i czasu wolnego na ternie szkoły w opiece nad dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego w związku z zagrożeniem niedostosowaniem społecznym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Data zakończenia: 21.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: zgodnie z awansem zawodowym
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali nauczyciele szkół podstawowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Nauczyciel posiadający przygotowanie pedagogiczne i wykształcenie wyższe z zakresu (jedne z poniższych): resocjalizacji, socjoterapii, pedagogiki specjalnej, edukacji włączającej, edukacji uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na Aspergera.

NIP: 8441222001
REGON: 000720208
Adres: Wojska Polskiego 13, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Dziemianowicz
Nr telefonu: 875662101
E-mail: sekretariat@sp4.suwalki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail