Inspektor kontroli jakości - Kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania: 2024-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: ADMILL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0082

Miejsce pracy: JANA WIKTORA 2, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Monitorowanie i pomiary wyrobów,
- Współpraca z działem technologicznym,
- Nadzór nad wyrobem niezgodnym,
- Znajomość wymogów jakościowych klientów,
- Prowadzenie rzetelnej dokumentacji, nadzór nad zapisami jakości.
Godziny pracy: I zmiana od 06:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Data zakończenia: 04.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatki wynikające z regulaminu wynagradzania: premie regulaminowe, premie uznaniowe, dodatki stażowe i inne. Pracodawca oferuje również świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe na życie oraz szkolenia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista kontroli jakości
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Rysunek techniczny

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: Doświadczenie na tym samym bądź podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, znajomość narzędzi jakościowych, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, wymagana umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, odpowiedzialność. Dobra znajomość rysunku technicznego. Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

NIP: 8141635182
REGON: 18028679000000
Krótki opis działalności gospodarczej: Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją części dla przemysłu lotniczego, kosmicznego i obronnego. Specjalizuje się szczególnie w wysoce precyzyjnej obróbce skrawaniem materiałów takich jak stal nierdzewna, stopy niklu, tytanu i aluminium.
Adres www: https://admill.pl/
Adres: JANA WIKTORA 2, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Serafin
Nr telefonu: 172275260 wew.652
E-mail: rekrutacja@admill.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urządzi Pracy w Kolbuszowej, które spełniają wymagania pracodawcy zawarte w ofercie pracy,proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą - numer telefonu 17 2275260 wew.652
cv na adres: rekrutacja@admill.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail