Pomoc nauczyciela - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: Miejskie Przedszkole nr 40 im. Marii Kownackiej

Numer oferty: StPr/24/0082

Miejsce pracy: Norwida 12, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością (szczególnie autyzm w tym zespół Aspergera)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 30.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, doświadczenie z dziećmi z niepełnoprawnością (szczególnie autyzm w tym zespół Aspergera), kultura osobista.
Zgłoszenia mailowo na adres mp40@poczta.onet.pl. Czas pracy 0,5 etatu, godz. 08.00 do 12.00. Wynagrodzenie około 2121 brutto + dodatek za wieloletnią pracę.

NIP: 6412219001
REGON: 271508435
Adres: Norwida 12, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kinga Podhorodyńska
Nr telefonu: 32 248-49-21
E-mail: mp40@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail