Młodszy menadżer kierownik zmiany - Przyjmy k. Poręby, mazowieckie

Data dodania: 2024-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Pracodawca: Karolina Sokół
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0049

Miejsce pracy: 07-308 Przyjmy k. Poręby 72, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Na początku przejdziesz przez wszystkie stanowiska i poznasz pracę na każdym z nich. Jako menadżer będziesz podejmować codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywać ewentualne problemy i dbać o to, by wszystko szło sprawnie, a goście byli zadowoleni.
Będziesz zarządzać pracą zespołu, dbać o rozwój pracowników i dobrą atmosferę. Będziesz też przygotowywać posiłki i obsługiwać gości ramię w ramię z całym zespołem.
Miejsce wykonywania pracy: Restauracja McDonald's MOP Przyjmy, Przyjmy k. Poręby 102, 07-308 Dybki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: Na początek 27,70 zł brutto/godz. (podwyżka po 3 miesiącach zależna od zaangażowania, podejścia do pracy oraz dyscypliny pracy)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali kierownicy w gastronomii
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
  • organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: otwartość, chęć uczenia się
Wymagane doświadczenie w pracy z zespołem, a także w zarządzaniu

NIP: 7262339424
REGON: 369879897
Adres: Warszawska 63, 05-300 Stojadła, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Przybysz
Nr telefonu: 694347086
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon