Konserwator - Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-02-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: Powiatowy Inspektorat Weterynarii

Numer oferty: StPr/24/0085

Miejsce pracy: Tczewska 28, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań:
- wykonywanie bieżącej konserwacji oraz dokonywanie przegłądów technicznych instalacji i urzadzęń będących na wyposażeniu Inspektoratu;
- usuwanie awarii i usterek oraz sprawowanie nadzoru nad sprawnością techniczną urządzeń i budynku Inspektoratu;
- nadzór nad instalacją grzewczą Inspektoratu - czuwanie nad jej sprawnością i porządkowanie pomieszczeń kotłowni;
- wykonywanie napraw i prac remontowych w pomieszczeniach i na terenie Ispektoratu;
- wykonywanie prac transportowych związanych z przemieszczaniem mebli, dokumentacji, wyposażenia, dostawą materiałów biurowych i innego sprzątu,
- utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach magazynowych i gospodarczych oraz wokół budynku Ispektoratu.
Warunki dotyczące charakteru pracy:
- wysiłek fizyczny;
- praca w terenie;
- praca w zmiennych warunkach środowiskowych;
- praca związana z wykonywaniem robót na wysokości do 3 m;
- obsługa elektronarzedzi.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - brak przeciwskazań do pracy na wysokości do 3 m
- predyspozycje osobowe: umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole, rzetelność, umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy na stanowisku, punktualność, dokładność, dyspozycyjność
- posiadanie obywatelstwa polskiego,
- korzystanie w pełni z praw publicznych
- nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestepstwo lub umyslne przestępstwo skarbowe
- oświadczenie, że od dnia 22.07.1944r. do dnia 31.07.1990r. kandydat / kandytatka nie pracował/ł, nie pełnił/ła służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie był/ła współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18.10.2006r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatów/kandydatek urodzonych 01.08.1972.lub później.
Dodatkowym atutem będzie:
- wykształcenie zawodowe techniczne
- doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku konserwatora
- doświadczenie w realizacji prac remontowych
- uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urzadzeń, instalacji i sieci.

NIP: 5791787067
REGON: 170818119
Adres: Tczewska 28, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 55 -247-26-35
E-mail: piwnowy@gdansk.wiw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacja musi zawierać:
- CV i list motywacyjny - podpisane odręcznie
- kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w w zakresie wykształcenia - potwierdzone za zgodność z oryginałem
- oświadczenie o posiadaniu uprawnień do kierowania pojazdami kat. B
- oświadczenie o braku przeciwskazań do wykonywania prac na wysokości do 3 m
- oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
- oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
Sposób, miejsce i terminy składania dokumentów:
- dokumenty należy składać w formie papierowej w sekretariacie urzędu lub przesłać na adres: Powiatowy Ispektorat Weterynarii 82-100 Nowy Dwór Gdański ul. Tczewska 28 z zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Nabór na stanowisko konserwatora" lub przesłać elektronicznie na adres: piwnowy@gdansk.wiw.gov.pl
- dokumenty należy złożyć do 09.02.2024. do godz. 15.00
- decyduje data i godzina wpływu do urzędu
- oferty złożone po wskazanym terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta, Termin: do 09.02.2024., Godziny : do 15.00